Our ONU Veterans

Class 1

C1 Graduation

Ruben Castro | Julio Quinones | Jarrell Armour | Sean Carolan

Class 2

Mitchell Brockett | Edward Rausch | Troy Reynolds | James Rivera | Ramon Sabrino-Rodriguez | Daniel Snyder | Matthew Ulmer |

Class 3

Graduation C3

Ellyse Corbeil | Timothy Crutchfield | Todd Darwin | Louis Fiorelli | Christopher Miller | Ingrid Ponce-Henriquez | Louis Van Deusen

Class 4

ONU Cohort 4

Chad Childers | Jay Coles | Thomas Feuerborn | Eric Ford | Ashley Gorges | Robin Higgs | Jimmy McNair | Donna Summa

Class 5

IMG_0993

Carol Bennett | Kenneth Davis | Samuel Gilliland | Mildred Gray | Ronnie Jones | Chris McDaniel | Edward Rundt

Class 6

ONU Cohort 6

Gregory Blackwell | Byron Brown | Leonard Franchebois | Ladell Holmes | Etienne John | Marty Kizer | LaMont Life | Jessica Manning

Class 7

Graduation C7

Bryan Adams | Mike Chan | Luigi Federici | Carla Gaines | Daniel Hardy | Sandra Miller | Donald Porter | Eric Smith

Class 8

Graduation C8

Steven Blaisdell | Brian Foster | Chris Horman | Tarcanecia Hubbard | William Manley | Daniel Porras | Adam (John) Singletary | Rob Surgeoner

Class 9

Haskell Cohort 9

Doug Cochrane | Edgar Espinoza | Josepha Hernandez | Tyrone Matthews | Edward Santiago | Michael Scheider | Patrick Tuttle | Douglas Young

Class 10

C10 Grad

Cecil Cauley | Bernard Contreras | Angel J. Diaz | Declan Duffy | Noel Fannell | Jasmine Hamilton | Danique Masingill | Michael Russo

Class 11

C11 Grad

Homer Butler | Richard Daege | Juan Guerrero | Nick Mundt | Jason Noles | Dolapo Ojutiku | Sheenah Thrasher-Zamora

Class 12

Canvaschamp copy

Clayton Conley | Tonya Cook | Rick Dutton | David Kennett | Michael Johnson | John Lowe | James Stuckey

Class 13

IMG_2334

Steve Duran | Michael Fair | Carlos Henriquez | Jammie Landin | Eric Leide | Todd Lunsford | Miguel Sanders | Dennis Volpe | Larry Ward

Class 14

IMG_0875

Carlotta Beverly | Jeffery Cokley | Sarah Howard | Lavoski Munford | Printess Pritchard | Jeffrey Schwarz | Rechetta Tyson | Rikki Weber

Class 15

C15 Grad Pic w Staff

Kevin Crowder | Larry Davis | William Davis | Karen Edwards | Rick Ellis | Donald Farley | Roy Fallon | Horace Head | Christopher Masters | Kevin Rasch

Class 16

C16 Graduation Group

Allan Amos | Jewel Augustus | John Connors | Vincent Ford | Yolande Goodman | Christopher Hancock | James Jackson | Keary Schear | Jeff Townsend

Class 17

C17 Graduation Veterans

Justin Clark | Tillis DeVaughn | LaKeySha Green | David Kasun | Raymon Meyers | Willie "Mitch" Mitchell | Russell Rawls | Christopher Rick

Class 18

C18 Graduation Group Pic

Robert Barber | Kenneth Bradford | Dax Bonnett | Ntungwen Galabe | Danielle Hambrick | Mark Howell | Jeffrey McGuire | Robert Morgan | Blen Young

Class 19

C19 Graduation

Yashica Butler | James DeBold | (Janelle) Shemika Fields | Robert McGregor | Robert Mercado | Gregory Pierce | Paul Russ | Carmelo Sanchez | Craig Soleim

Class 20

C20 Group Picture

Bryan Burt | Carl Bush | Danielle Crowder | Dustin Gano | Michelle Ladmirault | Linda Lin | Brian Low | Savanna Rogers | Armando Villegas

Class 21

Frederick Baer | Edward Hawkins | Vittorio Ferrara | Veronica Fullwood  | Chad Krug | Philip Lancaster | Javier Lopezmotta | Nicole Moore | Terence Myers | Johnny Reese | Latrisia Tait

Class 22

C22 Group

Fred Becker | Suzanne Bolden | Jason Bradford | Michael Davis | Eduardo Diaz-Cordero | Michael Dionne | Timothy Edwards | Ventura Robinson

Class 22 Night

ONU at Night Group

Colette Cottman | Kari Harty | Harold Johnson | Geoffrey Shaffer | Gregory Wilson

Class 23

C23 Graduation Group LR

Kevin Bower | Jeffrey Herbic | Lisa Martin | Leo McCray | Phillip Pierre | Aldredo Rodriguez | Casimir Saintcyr | Rashad Williams

Class 24

C24 First Day Photo (1 of 1) (1)

Paul Averell | Jada Brewington | Anna Douglas | James Eggl | Mingnon Jones | Clayton Mitchell | Shaun Powell | Sean Sharp | Stephen Verrigni | Jacob Wilson

Class 25

34845489_1722185764539547_1076807116389351424_n

Bradley Dedeaux | Mathew Elkins | Roger Hausman | Alison Houston | Joanna Jackoby | Dave Johnson | Christopher Manley | David Meltzer | Nicole Scott | Willie Tippens | Georgina Williams

Class 25 Night

34668366_1722280537863403_1768282041998114816_o

Michla Adams | Quincy Donohue | Steven Drenning_Blalock | Gunther Helms | Willie Johnson | Shelia Meola | Joshua Smith

Class 26

IMG_0056

Uriel Aleman | Kareem Charles | Lance Robeson | Kenosha Williams | Andrew Wynn Sr. | Zeide Yandoc

Class 27

IMG_0148

Philip Ayles | Yolanda Blount | Jonathan Boyd | Chahn Chess | Matthew Clark | Deryl Jones | Christopher Laufman | Darius Vergara

Class 28

IMG_0454

Paul Brodzik | Franklin Hartman | Ericka Mitchell | Delvon Russell | Clifford Smith III | Wesley Ward

Class 29

WIN_20190405_08_48_29_Pro

Evan Berg | Daniel Bessman | Ryan Cassidy | Fidel Chavez | Mary M. Flores | Jorge Rosario Hernandez | Sherita M. Jacobs | Kyle Jones | Ernie Lombardi | Michelle Millott | Vernell Razor | Chadwick Stephens

Class 30

redone class 30 photo

Healther Briggs | Daniel Carr | Joanna Garcia | Henry "Red" Jentz | Johnny Opdenbosch | Willie Siplin | David Wisehart

Class 31

DSC_0023

Omar Bell | Roy Blair | Frederick Flaherty | Rodney Johnson | Jay Ludescher | Linda Sanford

Class 32

Kachen Coarsey | Brian Conway | Lindburg Neil | Jamal Perkins | Simone Ridgell | Raymond Theiss | David Trenholm | Jeffrey Wallace | Scotty Wallace | Keith Wiggins

Class 33

DSC_0064

Carolyn Fairley | Jeffrey Graves | Tom Gustin | Penny James | Ryan Reay | Antonia "Toni" Shaw | Alvin White | Joseph Williams

Class 34

DSC_0439

Robert Germano | Paul Harris | Robert Lowder Sr. | David O'Berc | Deborah Smith

Class 35 &

Class 36 Night

DSC_0179

Peter Abramovs | Rashan Ferguson | Linda Hilton | James Leandro | Joe Lehosky | Lisette Rivera

Christopher Brown | Emilien Davis | Kimberly Glover | Rodenay Joseph

Class 37

DSC_0038

Tracey Chastain | Frank Coger | Robert Davis |

Justin Kubu | Cheryl Marlowe | Robert Perez

Class 38

To be announced...